Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Často kladené dotazy

Často nám pokládáte stejné nebo podobné dotazy a proto jsme se rozhodli ty nejčastější dotazy a odpovědi zveřejnit.

Na kolik webů mohu VeReSy využívat?
Náš redakční systém můžete použít na kolik webů potřebujete, ale pro každý je zapotřebí si zajistit instalaci a řešení od nás. Jeden redakční systém je určen pro jeden web na jedné adrese.

U pronájmu VeReSy je nějaká výpovědní lhůta?
Pokud jste pořídili svůj web formou pronájmu VeReSy, není žádná výpovědní lhůta. Jakmile se rozhodnete, že web nepotřebujete, neuhradíte zálohovou fakturu a od počátku neuhrazeného měsíce přestane být web funkční.

Jsou nějaké skryté poplatky za využívání?
Pokud máte od nás web, uhradíte jen řešení, případně grafické práce a tvorbu doplňků na přání. Pokud je doména a hosting váš, nic dalšího neplatíte. V případě, že jsme se o doménu a hosting postarali my, plynou z toho poplatky za obnovení doménového jména a hostingových služeb. To bychom však nepovažovali za skryté poplatky :)

Využívá VeReSy jádro nějakého Open Source řešení zdarma?
VeReSy je zcela naším dílem. Neobsahuje základ žádného řešení a už vůbec ne Open Source jako Drupal, Wordpress nebo Joomla, řešení, která nejsou svou strukturou a zpracováním určená pro komerční provoz.

Kolik máte grafických šablon?
Čiste teoreticky máme nyní cca. 4-5 grafických šablon (únor 2014), ale téměř z každého individuálního řešení vytváříme vzor pro další šablonu. A proto brzy budeme mít cca. 5 rozdílných šablon v cca. 10 barevných provedeních.

Kdy budete mít hotový E-shop?
E-shop není naší prioritou. Zpracovaný doplněk pro elektronické obchodování vidíme reálně až v polovině příštího roku, tj. cca. červen 2015. 

Proč si jsou vaše weby podobné. Neumíte jinou grafiku?
Naše weby jsou z jedné dílny a mají podobný rukopis. Na přání zrealizujeme jakou koliv grafiku, ale pokud nám necháváte volnou ruku, je celkem jasné, že naši grafici vše budou dělat tak, jak se i jim líbí :) Šablony jsou vytvářeny s ohledem na jednoduchost a funci systému VeReSy.

Umíte dostat mé webové stránky na přední pozice?
Vše je závislé na oboru, ale ano, umíme a dostaneme váš projekt na přední pozice. Pokud tedy neprodáváte pneumatiky nebo mobily :) Těmto oborům se raději vyhýbáme.

 

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.