Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Doplněk Diskuze - Diskuzní fórum

Doplněk Diskuze - Diskuzní fórum umožňuje snadnou registraci uživatelů, moderované vkládání příspěvků jak na webu tak v administraci a možnost reagovat na témata, zobrazovat uživatele. Zatím nemáme omezený počet příspěvků, kategorií, témat a tak můžete pomocí Veresy získat plnohodnotné diskuzní forum a vést interaktivní rozhovor jak se svými zákazníky, návštěvníky, tak i mezi sebou a tak se podělit o své zkušenosti a podobně.

Nechte návštěvníky webu diskutovat

Budujte dlouhodobé vztahy se svými návštěvníky a zákazníky. Nechte je na webu diskutovat. Budou se nejen vracet, ale jistě vás odmění i vyšší loajalitou, pevnějšími vztahy a v neposlední řadě i objednávkami.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.