Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Doplňky k redakčnímu systému Veresy

Každý zákazník je jiný a tak i každá potřeba na obsah www stránek je jiná. Vše co potřebují zákazníci bez rozdílu v oborech je v našem redakčním systému Veresy v základu. Nepotřebujete žádné instalace pro ovládání titulků nebo hezké URL adresy. Ale. Obory jsou specifické. Někdo provozuje restauraci, další hotel nebo nabízí produkty či chce diskutovat. 

Pro takové zákazníky a jejich specifické potřeby máme potřebné doplňky - moduly do redakčního systému Veresy. V současné době nabízíme především doplňky Fotogalerie (nyní zdarma pro všechny uživatele), Hotel - správa nabídky pokojů a ubytovacích kapacit, Restaurace - s pohodlnou správou jídelního a nápojového lístku, Produkt - pro správu nabídky výrobků a služeb na www stránkách.

Doplňky pro maximální efektivitu a výkon webu

Používejte naše dopňky do redakčního systému Veresy a získejte více ze svého webu. Komunikujte se zákazníky, nabízejte své produkty, rozesílejte hromadné zprávy, veďte on-line jídelní lístek nebo spravujte Návštěvní knihu a to vše ve více jazycích.

Doplňky - moduly k objednání

Veresy má budoucnost a proto budoucnost má také každý zákazník, který Veresy využívá k propagaci svých produktů a služeb.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.