Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Doplněk Doprava - připravujeme

Na základě požadavků našich klientů jsme se rozhodli zpracovat samostatný modul v základní verzi a v rozšířené verzi jako samostatné on-line řešení pro správu a organizaci v oboru Dopravy. 

Náš doplněk má možnost zpracovávat nabídky, upravovat faktury, plánovat a organizovat cesty, vystavovat cesťáky - DZVV - Denní záznam výkonu vozu, archivovat zákazníky, řidiče i samotné cesty a jejich náklady a především, zpracovat podklady pro daňovou evidenci zisků a nákladů.

Doplněk Doprava je vhodný především pro autobusové vnitrostátní i mezinárodní dopravce a také osobní dopravce v ČR nebo nákladní dopravu. Náš doplněk po mírných úpravách může využívat každá firma, která ve své agendě má jakékoliv cestování z bodu A do bodu B nebo stěhovací firma, která působí ve větším městě.

Vyzkoušejte doplněk Doprava a zpohodlníte si práci. Nepracujte do půlnoci ve vícero programech. Nyní stačí mít web s VeReSy a doplněk Doprava.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.