Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Fotogalerie zdarma k webu s redakčním systémem Veresy

Ukázka Fotogalerie zdarmaRedakční systém Veresy nyní nabízí profesionálně zpracovaný samostatný doplněk Fotogalerie, do které můžete vkládat fotografie a editovat jednotlivé kategorie fotografií. Vše naprosto pohodlně, bez nutné znalosti práce s fotkami. 

Automatické i ruční náhledy

Veresy při vkládání fotografií umožňuje editovat samotné náhledy fotek nebo je vytváří zcela automaticky. Chcete mít obsah náhledů pod kontrolou? Můžete. Chcete si ušetřit práci a necháte to na redakčním systému? Taky můžete. S námi můžete cokoliv.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 jsme náš doplněk Fotogalerie zveřejnili zdarma. Každý kdo si objedná pro svůj web redakční systém Veresy, získá Fotogalerii zcela zdarma. A již nemá vliv, zda je redakční systém formou odkupu nebo pronájmu. Každý nový zákazník má tuto základní fotogalerii zcela zdarma. Ušetříte 5´000,- Kč.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.