Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Hotel - doplněk do redakčního systému Veresy

Redakční systém Veresy nabízí svým uživatelům a návštěvníkům webu praktický a pohodlný doplněk Hotel, ve kterém je zajištěná správa pro hotelové pokoje. Doplněk je samozřejmě vhodný také pro penziony, hostely, horské chaty a podobně. Máte různé typy pokojů? Chcete prezentovat a ukázat návštěvníkům ubytovací kapacitu? Využijte doplněk Hotel. V blízké budoucnosti plánujeme také doplněk Rezervace.

Základní cena: 5´000,- Kč
Počet pokojů: až 15 různých typů pokojů
Počet vlastností: neomezeně
Napojení na Multijazykovost: Ano
Výhody: Napojení na Rezervace - připravujeme

Vlastnosti pokojů

Pokud máte u nabízených pokojů opakující se vlastnosti jako WC, sprcha, TV, Wi-fi, trezor, děti do 3 let zdarma, rezervace zdarma, výhled na hory nebo na moře :), můžete si v naší administraci přiložit k pokojům jednotné ikony - piktogramy těchto služeb a vlastností a ony se vám jednodnotně zobrazují na nadefinovaných místech. Jak praktické :)

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.