Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Informace o radakčním systému VeReSy

V současné chvíli redakční systém VeReSy využívá 17 webových stránek. Další webové stránky s VeReSy připravujeme. Bez nadsázky jsou naši klienti s dodaným řešením spokojení. Nevěříte? Máte pochybnosti? Navštivte jejich weby a kontaktujte je :)

Přehled webů našich klientů

www.labelm.cz www.labelm.pl www.adelazarubova.cz
www.dobrachata.cz www.geodeziebilovec.cz www.vedomy-dotyk.cz
www.jancik.cz www.a-zbus.cz www.letni-detske-tabory.cz
www.fotografie-praha.cz www.spventure.cz www.jitu.cz
www.janboruvka.cz www.klub112.cz www.zlepsujeme.cz
www.famitech.cz www.ariatour.cz www.plavanikojencupraha.cz

Jak je vidět z našeho stručného přehledu, není malých ani velkých zákazníků. Rádi se věnujeme všem, kteří chtějí naše kvalitní řešení redakčního systému. S každým dokážeme najít společnou řeč.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.