Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Multijazykovost - webové stránky v cizím jazyce

Ačkoliv administrace webu je v Českém jazyce, redakční systém umožňuje návštěvníkům nabídnout zcela nezávislý obsah v jazykových mutacích. Pokud si u nás objednáte jazykový doplněk Multijazykovost, obdržíte od nás v ceně doplňku další mutace pro 2 jazyky, například Anglický jazyk a Německý jazyk (nebo dle vašeho přání). Každý další jazyk je k dispozici za skromný příplatek za nastavení a aktivaci. Následně si obsah jazyka můžete nezávisle na nás spravovat sami.

Cizojazyčný web pro vaše návštěvníky a zákazníky

Máte cizojazyčné návštěvníky nebo se zajímáte o cílovou skupinu zákazníků hovoříci jiným jazykem než Češtinou? Objednejte si redakční systém VeReSy a doplněk Multijazykovost.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.