Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Doporučené odkazy z webu veresy.cz

Přehled www stránek partnerů nabízí odkazy na zajímavé partnerské stránky z příbuzných oborů, dodavatelů, odběratelů nebo www stránky, které s námi spolupracují. Chcete být zde také zveřejněni? Kontaktujte správce webu na emailové adrese odkazy@zlepsujeme.cz nebo navštivte stránku výměna odkazů.

Doporučené odkazy na zajímavé stránky

Veresy využívá také pražská vizážistka Adéla Zárubová na webu, na kterém nabízí své vizážistické služby jako svatební make-up, večerní make-up, odborné poradenství i prodej značkové kosmetiky.

Auto-moto

Chcete zakoupit zánovní karavan za dobrou cenu? Seznamte se s nabídkou karavanů z dovozu. V nabídce naleznete několik karavanů ve výborné kvalitě. Standardní, levné, luxusní. Od dvou osob až po osm osob. Stačí si jen vybrat ten správný karavan pro vás na karavanynera.cz.

Bydlení - byt, dům, zahrada

Získali jste v pozůstalosti například byt a je plný odpadu, nahromaděného oblečení nebo starého nábytku a potřebujete ho vyklidit? Navštivte stránku vyklizeni-pitha.cz a objednejte si vyklízení bytu, odvoz a likvidaci odpadu za rozumnou cenu.
Plánujete stěhování bytu v Praze, blízkém okolí a nebo rovnou měníte bydliště za hranice? Objednejte si stěhování bytů na kvalitni-stehovani.cz a budete spokojeni.

Služby

Finanční vzdělání od profesionálních obchodníků na burze s dlouholetou historií a prokazatelnými výsledky naleznete na portálu quastic.cz

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.