Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Popis redakčního systému Veresy - Charakteristika

Veresy - Velký Redakční Systém od Zlepšujeme je ryze původní, vlastní a na nápady tvůrců bohatý redakční systém tvorby a správy obsahu www stránek, určený jak laikům a běžným uživatelům, tak i profesionálům, kteří již nějaký ten web vytvořili. Především tuto cílovou skupinu překvapí svou logikou, jednoduchým ovládáním a zcela nezávislou možností editace všech potřebných polí.

Již žádné kompromisy

S Veresy již nemusíte přemýšlet zda se přizpůsobíte logice Menu (navigace) nebo nadpisu H1 popřípadě titulku nebo tvaru URL adresy. Maximální nezávilost. Využijte plně potenciál www stránek. Využijte VeReSy a máte www stránky 100% ve své moci.

Redakční systém Veresy umožňuje zcela nezávislou práci s články, jejich tvorbu a publikování. Stránky využívající redakční systém Veresy se hodí na obsahově rozsáhlé webové stránky. Pomocí nabízeného redakčního systému můžete zcela nezávisle vytvářet a organizovat víceúrovňová menu i pracovat se články a stránkami ve vnitřní struktuře webu. CMS systém Veresy je proto vhodný pro velké i malé firemní internetové stránky, Mikrostránky, ale také blogy.

SEO Friendly - Zrozen pro přední pozice

Náš redakční systém je postaven tak, aby splňoval nejnovější nároky a trendy v oboru metody SEO optimalizace. Již nemusíte instalovat doplňky pro správu titulků nebo pro pojmenování fotek. Vše již pěkně v základu. A proto web, který běží na systému VeReSy je předurčen k získání předních pozic a cílené návštěvnosti. Potřebujete vložit kód Google analytics nebo Sklik Retargeting? Zapomeňte na technickou podporu a její vlídnost. Vše si pohodlně vložíte sami. Bez nutnosti čekat na vyjádření technika v ticketu zákaznické podpory :)

Krabicové řešení i individuální požadavky

Veresy je krabicové řešení redakčního systému. Vše je funkční formou modulů a doplňků - například Výpis produktů, Restaurace, Hotel nebo připravovaný E-shop či E-mailling. Pokud požadujete specifickou funkci, rádi dotvoříme dle individuálních požadavků na míru.

Grafické šablony i Webdesign na míru

Web s redakčním systémem Veresy můžete mít díky využití základních grafických šablon zprovozněn do 3 dnů. A pokud vám naše šablony nevyhovují nebo nestačí, můžeme navrhnout a zpracovat individuální grafické řešení dle vašich požadavků, přání a potřeb. Stačí když se ozvete a sdělíte nám své požadavky. O vše se již postaráme.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.