Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

PPC kampaně - Správa PPC kampaní

Našim zákazníkům ve které koliv fázi podnikání a provozu www stránek nabízíme správu PPC kampaní. PPC kampaně jsou rychlý způsob, jak podpořit návštěvnost a zajistit informování potenciálních zákazníků o vašich službách a produktech.

Retargeting a Remarketing

Ve VeReSy myslím na všechno a tak náš redakční systém umožňuje uživatelské vložení speciálních kódů z Skliku a AdWords a tak můžete využít pokročilých služeb jako Remarketing od Adwords Google a Retargeting z Skliku od Seznamu.

Správa PPC kampaní od Zlepšujeme.cz

Správa PPC kampaní od Zlepšujeme

Se správou PPC kampaní máme opravdu bohaté zkušenosti. Pro naše zákazníky spravujeme PPC kampaně s rozpočty od 1´000,- do 100´000,- Kč měsíčně. Pečlivá příprava a optimalizace kampaní, umožní efektivní provoz internetové reklamy. Ať už textové nebo bannerové.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.