Prohlášení o ochraně osobních dat

Oznámení o ochraně osobních údajů

Naše stránky vás respektují jako hodnotného zákazníka a nadále nastavují standardy spokojenosti zákazníků. Abychom zachovali profesionální úroveň služeb a zároveň chránili vaše nejlepší zájmy, nezveřejňujeme vaše osobní údaje jiným společnostem ani mailing listům. Víme, jaký druh zmatků je přijímat nevyžádanou poštu, takže z našeho konce uděláme vše, co je v našich silách, abychom vás před ní chránili, nemluvě o zákonech. Veškeré osobní údaje jsou uchovávány v rámci naší společnosti pouze za účelem urychlení vaší objednávky, abyste se mohli na svém poli co nejrychleji dostat s novým vybavením.
Ve skutečnosti používáme nejnovější šifrovací technologii (SSL) k uchovávání vašich osobních informací od veřejnosti. Můžeme vás bez výjimky ujistit, že když si objednáte z našich stránek Angelo i přes naši bezpečnou pokladnu, čteme pouze vaše osobní údaje. To vás chrání před podvodným použitím vaší kreditní karty a zajišťuje nejvyšší úroveň zabezpečení, kterou očekáváte a důvěřujete. Samozřejmě, pokud máte stále nějaké obavy, můžete vždy zavolat některý z našich čtyř obchodů.
Jak používáme vaše informace?
Můžeme použít informace, které od vás shromažďujeme, když se zaregistrujete, nakupujete produkty, zadáváte soutěž nebo propagujete, reagujete na průzkum nebo marketingovou komunikaci, surfujete na webových stránkách nebo používáte některé další funkce webu těmito způsoby:
* * Chcete-li přizpůsobit naše stránky zkušenosti a umožnit nám dodávat typ obsahu a nabídky produktů, ve kterých máte největší zájem.
* * Abychom vám mohli lépe reagovat na požadavky zákazníků.
* * Rychlé zpracování transakcí.
* * Správa soutěže, propagace, průzkumu nebo jiných stránek.
* * Pokud jste se rozhodli pro zasílání našeho e-mailového newsletteru, můžeme vám posílat pravidelné e-maily. Pokud od nás již nechcete dostávat propagační e-mail, podívejte se prosím na "Jak se můžete odhlásit, odstranit nebo změnit informace, které jste nám poskytli?" níže. Pokud jste se nerozhodli přijímat e-mailové bulletiny, tyto e-maily nebudete dostávat. Návštěvníci, kteří se zaregistrují nebo se účastní dalších funkcí webu, jako jsou marketingové programy a obsah „pouze pro členy“, budou mít možnost volby, zda chtějí být v našem e-mailovém seznamu a dostávat od nás e-mailovou komunikaci. Vítáme vaše dotazy, připomínky a obavy o soukromí. Zašlete nám prosím veškeré připomínky týkající se soukromí nebo jakéhokoli jiného problému.
Soukromí pro děti
Ne vědomě shromažďujeme osobní údaje od dětí mladších 13 let.
Pouze online zásady
Tyto zásady ochrany osobních údajů online se vztahují pouze na informace shromážděné prostřednictvím našich webových stránek a nikoli na informace shromážděné offline.
zpět