Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Prodej webu s Veresy od Zlepšujeme

Potřebujete nový web? Zaujalo vás nabízené řešení? Jak snadné. Ozvěte se nám a již brzy můžete mít nový vlastní web s využitím redakčního systému Veresy - Velký Redakční Systém, který vám umožní pohodlnou správu obsahu www stránek v Českém jazyce a s funkcemi, které jsou zapotřebí.

Náš redakční systém Veresy nabízíme jak ve formě pronájmu, tak i odkupu. Za jednorázovou platbu získáte www stránky s pohodlnou administrací obsahu, aktualizace rozhranítechnickou podporu po dobu nejméně 12měsíců, přístup k nápovědě "Jak vytvářet obsah www stránek", školení správy obsahu, slevy na další služby a mnoho dalšího.

Chcete kvalitní web? Tak dále již nepřemýšlejte a ozvěte se nám. Pro ilustraci využijte náš ceník.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.