Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Pronájem webu - webové stránky formou měsíčního poplatku

Zaujalo vás nabízené řešení? Nevíte s jistotou, zda vám vyjde podnikatelský záměr? Nechcete nebo nemůžete investovat najednou tyto prostředky do webu? Potřebujete finance na začátku podnikání jinde? Stačí vám web jen na omezenou dobu? Využijte variantu pronájmu webových stránek a máte firemní web s levným provozem a minimálními náklady. Kvalitní webové stránky formou pronájmu si dnes může dovolit opravdu každý.

Vstupní poplatek za pronájem webu

Za využívání pronájmu webu s redakčním systémem Veresy, je nutné v úvodu spolupráce uhradit vstupní poplatek 3.000 Kč - nyní v akci jen 1.850 Kč - (doména, hosting, nastavení, atd.)

Nejsnadnější cesta k webovým stránkám

Přestanete v průběhu pronájmu mít zájem o náš web? Jak snadné. Zašlete nám informační výpovědní e-mail a po uplynutí uhrazeného období vám zanikne i web. Žádné skryté poplatky. Žádné výpovědní lhůty. Zkrátka nezaplatíte za další období a vše se ukončí.

Udržovací poplatek

Jelikož jsou u webu další náklady, je nutné žádat k poplatku za pronájem webu jednou ročně o udržovací poplatek ve výši 2.000 Kč - nyní v akci jen 950 Kč - v ceně je prodloužení domény, základní hosting, databáze, záloha, atd.).

Ceník za pronájem webu s redakčním systémem

  • ročně - cena 690 Kč | platba 8.280 Kč
  • půlročně - cena 790 Kč | platba  4.740 Kč (výsledná cena za rok: 9.480 Kč)
  • čtvrtletně - cena 890 Kč | platba  2.670 Kč (výsledná cena za rok: 10.680 Kč)
  • měsíčně - cena 990 Kč (výsledná cena za rok: 11.880 Kč)

V ceně máte na výběr ze 4 základních šablon a 10 barevných schémat. Jako dárek dostáváte Fotogalerii a Návštěvní knihu od nás ZDARMA.

Pronájem webu je možný s využitím jen našeho hostingu a serveru.
Individuální grafické práce a specifické funkce dle ceníku.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.