Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Reference na redakční systém VeReSy a zákaznický servis

► Od února 2014 využíváme ve firmě web s redakčním systémem VeReSy a základní grafickou šablonou. Jsme na předních pozicích a zákazníci na nový web od Zlepšujeme velmi kladně reagují.
Takže děkujeme a doporučujeme. V.S. GeodezieBilovec.cz

► Konečně má naše Dobrá chata i dobrý web s pohodlnou administrací, ve které mohu vše pohodlně editovat, aniž bych si vlasy vytrhala ...
Weby pro naše další obchodní subjekty jsme již zadali k realizaci také s VeReSy.
E.S. DobraChata.cz

► Se Zlepšujeme spolupracujeme od roku 2010 a tak přechod našich webů na dokončený VeReSy byl víceméně automatický. Správa obsahu webovek je pohodlná pro každého zaměstnace ve firmě a vše co potřebujeme, ochotně a rychle doprogramují nebo upraví.
Za nás "Ano" a doporučujeme ho dále.
M.S. label.m

► Webové stránky pro nás Zlepšujeme zajišťuje od roku 2008. Letos jsme přešli na VeReSy a vypadá to nadějně. Využíváme doporučené doplňky a díky tomu máme jednoduchou správu produktů.
M.Š. Famitech.cz

► Od 12/2013 využíváme "zdarma" zkušební verzi VeReSy, jehož pomocí zpracováváme i přihlášky a platby. Nepotřebujeme žádnou další evidenci nebo software. Vše umí náš web.
J.B. letni-detske-tabory.cz

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.