Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Restaurace - Jídelní lístek on-line - doplněk do Veresy

Provozujete restauraci, kavárnu, jídelnu, rychlé občerstvení nebo kiosek? Nabízíte větší množství jídel nebo nápojů? I pokud často obměňujete svůj jídelní nebo nápojový lístek, můžete využít jednoduchou správu položek menu. S editací doplňku Restaurace získáte snadnou možnost aktualizovat jídla a nápoje. Vaši návštěvníci jsou neustále v obraze, jaká jídla nebo nápoje máte k dispozici včetně ceny, gramáže, objemu i popisu. Doplněk Restaurace umíme napojit i na doplněk Multijazykovost a tak můžete svůj jídelní nebo nápojový lístek nabídnout návštěvníkům webu hovořícím cizím jazykem.

Jídelní lístek - ukázka doplňku

Základní cena: 3 000 Kč
Počet kategorií: neomezeně
Počet jídel: neomezeně
Počet nápojů: neomezeně
Napojení na Multijazykovost: Ano
Výhody: snadná aktualizace jídelního a nápojového lístku

Webové stránky pro restaurace s administrací Veresy

Redakční systém Veresy s využitím doplňku Restaurace tak dělá výkonný nástroj pro tvorbu webových stránek pro restaurace, jídelny, hotely, penziony, kiosky a další subjekty, které nabízejí pokrmy a chtěly by je prezentovat na svém webu s pohodlnou administrací.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.