Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

SEO Friendly - SEO kamarád :)

Neradi používáme cizojazyčné obraty, ale slovo Friend - nebo-li přítel v Čechách již zdomácnělo a navíc slovní obrat SEO Friendly je v oboru www stránek poměrně zaběhnutý termín. SEO Friendly označuje web, který je přátelský k SEO. To znamená, že web je navržen a zpracován v souladu s požadavky SEO optimalizace, tj. nic takovému webu nebrání, aby dobyl přední pozice vyhledávačů.  

Administrace VeReSy obsahuje všechna povinná i nepovinná pole, umožňuje jejich plnou a nezávislou editaci a ... k tomu ještě mnohé navíc, což z něj dělá velmi silný nástroj pro tvorbu a správu obsahu www stránek. Pokud to s Internetem myslíte vážně, potřebujete kvalitní web. A pokud chcete kvalitní web, potřebujete náš VeReSy - Velký Redakční Systém.

Analytické nástroje v základu

Základem provozu www stránek je také analýza výkonu. A VeReSy má vše potřebné v základní verzi. Není potřeba žádných příplatků nebo složitého nastavování. Vše zvládnete hravě sami.

Více o službách SEO Optimalizace

Chcete se o SEO optimalizaci a našich službách z oboru dozvědět více? Navštivte web Zlepšujeme.cz, který je SEO optimalizaci věnován.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.