Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

SEO optimalizace www stránek a e-shopů pro vyhledávače

SEO optimalizace je proces, při kterém je využita metoda úpravy obsahu www stránek, metoda, která má daný web umístit na přední pozice ve vyhledávačích na hledané výrazy a zajistit tak relevantní návštěvnost a budování konverzí. Česky? SEO je způsob, jak na Internetu zajistit úspěch, prodej služeb a uzavření obchodů.

SEO optimalizace od Zlepšujeme.cz

Zlepšujeme.cz vyvinulo VeReSy právě proto, aby mělo klientům co nabídnout, pokud za námi přijde zákazník s nekvalitním webem, který brzdí jeho úspěch. A to se stává v cca. 75% případů. Klientovi udělá web syn souseda, středoškolský vykuk a nebo firma, která nemá potřebné zkušenosti a vědomosti. A pak se zákazník diví, že možná má docela pěkný web, ale nikdo na něj nechodí, nikdo ho nečte a on proto nikomu neprodává. Proto je tu VeReSy a Zlepšujeme.

Lepší ceny za optimalizaci pro zákazníky s VeReSy

Protože náš redakční systém je v mnoha ohledech lepší než jiné redakční systémy, nabízíme pro naše zákazníky i lepší ceny za SEO optimalizaci. Vše je závislé ovšem na konkurenci v prostředí Internetu. Zajímá vás naše SEO optimalizace? Navštivte náš web, která se tímto způsobem propagace služeb přímo zabývá.

SEO Školení zdarma na obsluhu VeReSy

Chcete naše kvalitní řešení správy obsahu www stránek? I když je velmi jednoduché nevíte jak na to? Žádný problém. My vás na obsluhu a správnou tvorbu obsahu www stránek zdarma zaškolíme.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.