Jak nakupovat

Způsoby přepravy

Dodáváme EMS, DHL a Fedex.
1. Před zaplacením si prosím ověřte svou dodací adresu. Uveďte prosím platnou e-mailovou adresu a zkontrolujte, zda jste si zakoupili aktualizované informace.
2. Položky jsou obvykle expedovány do 1 pracovního dne po ověření platby (Sat. & Sun. a většina státních svátků je vyloučena).
Metody sledování
Po odeslání objednávky vám nabídneme odkaz, který můžete v případě potřeby sledovat. Zkontrolujte e-mail pro odkaz a číslo sledování.
Poznámka: Pokud jej nemůžete ihned zkontrolovat pomocí čísla sledování, počkejte prosím s trpělivostí. Společnost Express potřebuje určitý čas pro nahrávání.
Neúspěšné nebo špatné doručení
Pro zákazníky, kteří nedostanou zásilku v rámci výše uvedené celkové dodací lhůty, se prosím obraťte na místní poštu přímo s Vaším průkazem totožnosti nebo jiným platným certifikátem a kopií informací o objednávce, kterou můžete vytisknout, když se přihlásíte na svůj registrovaný účet na našich webových stránkách. .
Vrácení a výměna
Pravidla pro vrácení:
Zavázali jsme se k Vaší plné spokojenosti. Zboží můžete vrátit do čtrnácti dnů od data obdržení zboží. Před odesláním položek nás musíte kontaktovat. Všechny položky, které nám byly zaslány zpět, musí být v původním stavu, tj. Nesmí být opotřebované, pozměněné nebo umyté, se všemi visačkami.
Náklady na vrácení zásilky byste měli zajistit vy. Po obdržení vrácené položky vám vrátíme platbu. Původní přepravní a manipulační poplatek bude odečten z náhrady.
Zrušení objednávky:
Zrušení objednávky před odesláním objednávky, všechny objednávky zpracováváme co nejrychleji, takže po zadání objednávky nejsme vždy schopni zrušit objednávku.
Požadavky na zrušení po odeslání objednávky budou zpracovány v souladu s našimi zásadami pro vrácení zboží.
zpět