Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Slevy - velký redakční systém Veresy.cz

Doba ledová. Doba bronzová. Doba slevová. V dnešní době "frčí" slevy jako nic jiného. A proto i my máme připravené zajímavé slevy pro naše zákazníky.

Doba slevová pro OSVČ

Jste OSVČ? Chcete webem podpořit své samostatné úsilí? Těžká doba. A proto vás také podpoříme a to zajímavou slevou na redakční systém VeReSy.

Sleva pro nové subjekty

Jste nový subjekt, který vznikl před 3 měsíci a méně? Tak pak máte hodně práce, starostí, výdajů a každá ušetřená koruna se hodí. A proto i pro nové subjekty máme slevu.

Sleva pro neziskové organizace

Staráte se o blaho veřejnosti? Budujete lepší podmínky pro lidi? Není vám lhostejné životní prostředí? Snažíte se prosadit změnu k lepšímu? Provozujete nestátní neziskovou organizaci nebo nadaci? Pak je tu za vaše úsilí sleva i pro vás.

Sleva pro nekomerční provoz

Chcete kvalitní stránky pro nekomerční účely? Opravdu nekomerční? Jako fakt nekomerční? Napište nám a jistě se nějak dohodneme :)

Přehled slev:

  • Pro OSVČ až 30%
  • Pro nové subjekty až 20%
  • Pro Neziskové organizace až 50%
  • Pro nekomerční provoz - individuální ceny nebo barter
  • Sleva za náš banner - až 2.000 Kč

Slevy se nesčítají a jsou na základní verzi redakčního systému Veresy. Slevy nejsou na individuální grafické práce, doplňky a další služby.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.