Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Služby od Zlepšujeme.cz v oboru Internet Marketingu

V naší nabídce není jen tvorba www stránek a e-shopů, ale také další odborné služby od analýz prostředí až po závěrečné zprávy. K vašemu webu dokážeme dodat i další odborné služby, které potřebujete. 

Specializujeme se na SEO, PPC a Webdesign

Naší specializací je především SEO optimalizace a výhody z předních pozic, zajištění rychlé návštěvnosti pomocí PPC kampaní a samozřejmě účinné rozložení a zákaznicky vstřícný vzhled webu.

Tvorba webových stránek

Pomocí redakčního systému Veresy zajišťujeme tvorbu webových stránek jak pro živnostníky, tak i malé a střední firmy za velmi rozumné ceny. Neplaťte za rádoby webové stránky na redakčních systémech zdarma od jiných dodavatelů. Využijte profesionální redakční systém s mnoha funkcemi přesně pro vás.

Webdesign

Nejen pro náš redakční systém nabízíme tvorbu designu webových stránek a to dle moderních standardů. Webdesign pro naše zákazníky zajišťujeme včetně A/B testování a vyhodnocení úspěšnosti.

Zlepšujeme.cz nabízí nejen redakční systém Veresy, ale také kompletní profesionální služby v oboru Internet Marketingu a to již od roku 2008.

Vývoj webových aplikací na míru

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit vývoj webových aplikací na míru dle individuálních požadavků a potřeb projektů. Máte zájem o specifickou funkci, kterou u jiných dodavatelů nemůžete najít? Kontaktujte nás.

Webhosting - prostor pro vaše stránky

Potřebujete provozovat webové stránky? Hledáte spolehlivé řešení kam je uložit? Požadujete kvalitu s možnostmi zálohování, neomezeným trafikem dat a za dobrou cenu? Využijte naše řešení a náš webhosting, který je šitý na míru jeho potřebám.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.