Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Smluvní ujednání

Uživatel má právo po uhrazení platby za redakční systém (dále jen licence) využívat na sjednané adrese v rozsahu, který byl objednán. Uživatel nemá právo odborně i neodborně zasahovat do kódu, omezovat nebo upravovat funkčnost, kopírovat jeho části, nabízet je, poskytovat nebo prodávat dalším osobám. Řešení má vnitřní ochranu proti zneužití a pokud uživatel předá své řešení další osobě k používání, je ohrožena i funkčnost jeho licence. Za tyto škody způsobené poskytnutím řešení další osobě nenese dodavatel řešení žádnou zodopovědnost.

Pokud řádný uživatel změní svůj podnikatelský záměr, adresu domény a podobně, po dohodě a poplatek dle ceníku má právo na znovunastavení jeho řešení na nové adrese nebo hostingu. Změna adresy, serveru a podobně je bohužel částečný zásah do nastavení a je proto zpoplatněno dle ceníku.

Zákazník dle zvolené verze a dohody má právo na technickou podporu, která je poskytována nonstop 7 dnů v týdnu. Na vyřešení problémů má dodavatel dle rozshahu problému až 14 dnů. V praxi řešíme problémy do 24 hodin. Abychom dokázali problém pružně vyřešit, potřebujeme znát charakter závady nebo problému a proto nám poskytněte maximum informací.

Zákazník ať ve formě odkupu nebo pronájmu řešení má právo na zvyšování verze (nyní je aktuální 1.6.2.14) po dobu jednoho roku. Po uplynutí této doby se požadavky řeší individuálně a dle potřeb zákazníka. Funkce po uplynutí jednoho roku nejsou nikterak omezeny a řešení je plně funkční jako na počátku odběru řešení.

Zákazník má právo na zaučení ovládání řešení. Zaškolení je možné kdykoliv a jednou je zcela zdarma. Zákazník má právo využívat nápovědu, která mu je poskytována zdarma, jako součást systému. Stejně tak má právo na bezplatnou online poradnu - technickou podporu a to nejen v případě technického problému. V průběhu spolupráce mu je poskytnuta možnost, využívat dalších služeb za zvýhodněné ceny.

Zákazník má právo ovládat své řešení zcela sám nebo na ovládání řešení využívat další subjekty, které však musí dodržet smluvní ujednání a nezasahovat do zdroje redakčního systému. Budou-li tyto třetí strany mít individuální požadavky, smí po autorizaci osoby ze strany zákazníka obrátit se svými otázkami na naši technickou podporu. Za jejich chování neneseme žádnou zodpovědnost.

V případě porušení smluvního ujednání, podezření na porušení našich práv, atd., si vyhrazujeme právo na omezení nebo odstavení provozu řešení.

Dodavatel má právo své dílo podepsat a doplnit o stručné reklamní sdělení, které nenarušuje charakter poskytovaných služeb na webu. Dodavatel má právo odmítnout realizaci a spuštění redakčního systému VeReSy na webech při podezření že dochází ke zneužití, zkreslení, desinformaci nebo neetickému a podvodnému jednání. Toto si vyhrazujeme posuzovat my na základě zkušeností, logiky věci a citu pro obor. VeReSy nesmí být použit pro potlačování lidských práv, k tresté činnosti nebo neetické činnosti - lichva, nebankovní půjčky, extremistická hnutí a spolky, a pod. Za obsah webu nenese zodpovědnost dodavatel řešení.

Zkrátka, chovejme se k sobě slušně jako lidi a všem stranám z využívání VeReSy půjde požadovaný užitek. Nechápete některý bod? Pojďme se sejít a probrat to osobně. Možná si vše vysvětlíme :)

 

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.