Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Webové stránky pro SVJ a bytová družstva

Vzhledem k tomu, že došlo ke změně zákona o obchodních korporacích (zákon č. 90/2012 Sb.), kde se hovoří o tom, že bytová družstva musí mít od ledna 2014 internetové stránky, kde musí minimálně 15 dnů předem zveřejnit pozvánku na členskou schůzi, jinak není schůze legitimní.
V tomto zákoně v paragrafu 636 odstavci 1 se uvádí: "Svolavatel nejméně 15 dnů přede dnem konání členské schůze uveřejní pozvánku na členskou schůzi na internetových stránkách družstva a současně ji zašle členům na adresu uvedenou v seznamu členů. Uveřejněním pozvánky se považuje pozvánka za doručenou. Pozvánka musí být na internetových stránkách uveřejněna až do okamžiku konání členské schůze."
Chceme vyjít vstříc družstvům a nabízíme jednoduché řešení se samostatnou správou stránek.

Levné webové stránky pro SVJ a bytová družstva

Jsme si plně vědomi, že většina družstev si nemůže profesionální webové stránky dovolit a proto využije nějaký nástroj pro správu webu zdarma a tím se dostane do problémů s neznalostí a technickými nedostatky řešení stránek zdarma. A proto nabízíme bytovým družstvům cenové zvýhodnění na náš redakční systém Veresy, který nyní nabízíme s cenou 100 Kč na měsíc. V případě úhrady na 2 roky předem (2400 Kč), je v ceně i doména a hosting. Minimální doba pronájmu redakčního systému je 6 měsíců.


 

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.