Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Technické požadavky na velký redakční systém Veresy

Redakční systém Veresy je navržen tak, aby potřeboval pro svůj bezproblémový chod absolutní minimum, téměř standard, který se dnes běžně ve firmách poskytující hosting nabízí. Veresy svá veškerá data ukládá do databází a proto je zapotřebí hosting, který umožňuje vytvořit alespon jednu databázi, server podporuje PHP5.0 a vyšší, technologii .htaccess, cca. 10MB prostoru pro instalaci základního rozhraní a administrační části a další ...

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.