Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Tvorba webových - internetových stránek

Od roku 2008 nabízíme tvorbu www - webových - internetových stránek pro malé, střední ai větší firmy, stejně tak pro OSVČ s ohledem na přání a potřeby jednotlivých zákazníků. Nově od roku 2013 s využitím redakčního systému Veresy (CMS), který jsme zpracovali na základě současných požadavků a trendů. Náš redakční systém - popis redakčního systému - je velice snadný na ovládání, umožňuje díky nezávislosti ovládání obsahu kvalitní SEO optimalizaci, propojení s dalšími sítěmi a potřebnými funkcemi pro maximální efektivitu provozu.

Vzhled www stránek - Webdesign

Za tu řádku let jsme navrhli a zrealizovali nepřeberné množství www stránek od návrhu struktury, obsahu, kategorie, ovládání, až po samotný vzhled www stránek - neboli Webdesign. Jsme schopni vám rychle dodat webové stránky na některé z našich základních šablon, šablony za mírný poplatek graficky upravit, vložit vaši vlastní grafiku nebo zpracovat vaše grafické návrhy. Jednou z našich hlavních služeb je také návrh grafického designu webu, jeho zpracování a nasazení na náš redakční systém Veresy.

Od on-line vizitek, přes mikrostránky, až po rozsáhlé internetové stránky

Náš redakční systém Veresy, který využíváme při tvorbě webových stránek, jsme schopni nasadit dle vašeho přání. Pomoci CMS systému Veresy můžeme vytvořit jednoduché webové vizitky, mikrostránky, jednoduché weby, stejně tak ceé platformy pro velké firmy. Záleží jen na vašem přání, potřebách a možnostech.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.