Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Webdesign - webová grafika a návrh grafiky webu

Zaujal vás redakční systém VeReSy, ale nestačí vám výběr ze základních šablon? Žádný problém. Můžeme vám navrhnout a zpracovat náš grafický návrh nebo nasadit vaši současnou grafiku. VeReSy je variabilní a téměř bez omezení. S Webdesignem máme bohaté zkušenosti. Webové stránky samostatně vytváříme od roku 2008. Nyní se snažíme nabízet tzv. Responzible design, tj. design stránek, který se korektně zobrazuje i na mobilních zařízeních jako mobilní telefony, tablety, notebooky a podobně.

Chcete individuální vzhled webu s redakčním systémem?

Pokud chcete individuální vzhled www stránek s naším redakčním systémem, ozvěte se a vše můžeme probrat. U nás nebo u vás. A již za krátko můžete mít nový web s dokonalým designem, který bude vhodně reprezentovat vaše podnikatelské snahy.

Individuální grafika na přání - webdesign na klíč

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.