Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Webhosting pro redakční systém Veresy

Nově nabízíme také Webhosting pro redakční systém Veresy a tak nemusíte mít žádné problémy spojené se zahájením propagace služeb nebo produktů na Internetu. Webhosting který využíváme a nabízíme pro nás redakční systým prověřujeme déle jak 5 let. My jsme spokojení. Budete i vy.

Maximální výkon a stabilita. Rozumné ceny. Velký prostor, E-maily, Aliasy k e-mailům, databáze, Cron, zálohování. To vše nabízíme našim zákazníkům, kteří se rozhodnou využít náš Velký redakční systém Veresy.

Vše za vás zřídíme, nastavíme a v budoucnu i ohlídáme.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.