Veresy - Velký redakční systém
Tvorba, prodej i pronájem webů s redakčním systémem
volejte
+420 775 213 667

Marketingový doplněk Zákazník pro Veresy

Ať už provozujete obchod s vybavením pro instalatéry, nabízíte kadeřnické služby, poradenství v oboru správy financí nebo hlídání dětí, máte své zákazníky. O zákazníky je zapotřebí se starat. A hlavně, mít v nich pořádek, protože pořádek v zákaznících je k nezaplacení. A proto je tu doplněk Zákazník, který vám umožňuje snadnou a pohodlnou správu zákazníků, které si můžete přidávat, mazat, spravovat, editovat, stejně tak připojovat kontaktní informace nebo jiné důležité údaje.

Budování vztahů se zákazníky - CMR doplněk

Budujte dobré vztahy se zákazníky. Mějte pro začátek v zákaznících pořádek. Využívejte doplněk Zákazník a doplňujte si ke svým zákazníkům důležité informace, filtrujte si je, aktualizujte jejich data, plánujte si schůzky a zapisujte si poznámky z jednání. Doplněk Zákazník lze napojit na naše řešení E-mailling.

Novinky

Pronájem webu se slevou

Nyní do ukončení akce nabízíme pronájem webu se slevou a za nižší ceny. Chcete levné webové stránky s levným provozem? Využijte náš pronájem webu a získáte Fotogalerii a Návštěvní knihu ZDARMA jako dárek.

Akce a slevy pro rok 2015

V naší cenové politice pokračujeme i v roce 2015 a tak OSVČ mají i nadále slevu až 30%, doplněk Fotogalerie a Reference zdarma ke každému webu z naší dílny jako dárek.

Verze 2.2.10.14 spuštěna

Dne 2.10.2014 byla spuštěna připravovaná verze redakčního systému Veresy 2.2.10.14, která obsahuje mnoho nových prvků, doplňků, nastavení i pohodlnější práci.

Stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva a společenství vlastníků jsme připravili více než zajímavé cenové zvýhodnění na redakční systém Veresy.

Fotogalerie zdarma

V roce 2014 ke každému webu přidáváme doplněk Fotogalerie zdarma.